Мазь від опіків

Телефон: 0689330167 - Лариса

МАЗЬ ВІД ОПІКІВ. 

Дорогі відвідувачі, якщо ви потрапили на цю сторіночку, ви непевне шукали, де можна купити мазь від опіків.

Іноді стаються прикрі нещастя, люди обпікаються чи то окропом, чи то гарячою проллятою стравою, чи під час пожежі або вибуху тощо. Будь-яка степінь опіку і будь-який процент обпеченої шкіри завдає значні болі, неспокій, пошкодження шкіри і її майбутнього вигляду. Неймовірно прикро, що часто потерпають від опіків не тільки дорослі, а ще й дітки.

Я маю особистий досвід лікування власної сильно обпеченої окропом дитини, а також 9-річний досвід лікування багатьох попечених дорослих і діток. Результати лікування опіків тільки позитивні. Тому я вирішила поширити інформацію про свою допомогу у лікуванні, а також всім, у кого немає змоги приїхати до мене на лікування опіків особисто, дати можливість користуватися чудодійною загоюючою маззю від опіків.

Натуральна мазь від опіків шкіри.

Мазь від опіків готується з натуральних інгредієнтів, використовується тільки натуральна сировина, без застосування хімічних препаратів. Мазь не має побічної дії. Загоювання обпеченої шкіри проходить швидко, безболісно, не потребує додаткового застосування медикаментів. Після лікування практично немає рубців. Звичайно, частково це залежить від степені опіку. Однак, мазь від опіків шкіри ефективна для лікування всіх ступенів і видів опіків.

Отже, почала я готувати цю мазь уже 9 років тому, коли із сином потрапила в опікове відділення обласної лікарні. З дитиною стався нещасний випадок, внаслідок якого хлопчик отримав 55% опіків тіла. Ми пережили неймовірно важкі процедури перев’язок під наркозом і без, коли дитина практично втрачала свідомість від болю. Лікарі не давали ніякої гарантії. В той же час дізналася про можливість лікування опіків в домашніх умовах мазями та заспокійливими ванночками, отримала від хорошої людини цю мазь та навики лікування, і я почала лікування самостійно. Результат виявився неймовірним, дитина просто на очах видужувала, нарешті змогла спокійно спати ночами, її перестали мучити болі від опіків. Шкіра ставала рожевою та гладенькою.

За ці 9 років до мене звернулося уже багато людей, яким я з радістю допомагала, за що отримувала подяку.

Ось буквально кілька відгуків про лікування опіків маззю. Я буду вам вдячна, якщо і ви, скориставшись маззю, дасте свій відгук, адже я переконана на 100%, що вона вам допоможе і якомога більше людей зможе якнайшвидше собі допомогти усунути болі від опіків, а також зекономити дуже великі кошти, які потрібні були б вам у опіковому відділенні.

Дуже прошу усіх, хто незмінно довіряє тільки традиційній звичайній медицині, не спішіть критикувати домашнє лікування опіків. Дай Боже, щоб ви швидко вилікувалися, де б ви не лікувалися. Але якщо все ж на вас нападе відчай, не соромтеся мені зателефонувати!

Я НАДАМ ПОВНУ ІНФОРМАЦІЙНУ ПІДТРИМКУ У ЛІКУВАННІ ОПІКІВ, ДОПОМОЖУ, РОЗПОВІМ, ВКАЖУ НА УСІ МОЖЛИВІ НЬЮАНСИ! ЦЕ ДІЙСНО ЧУДОДІЙНА МАЗЬ, ЩЕ ЖОДНА ЛЮДИНА, ЯКА СПРОБУВАЛА, НЕ ПОШКОДУВАЛА!

Мазь готую самостійно. Продаю мазь в півлітрових банках.

Замовити мазь від опіків можна по телефону:  068 9330167, Лариса.

Мазь від опіків надсилаю Новою поштою, Укрпоштою, або ж передам особисто.

 

Відгуки про лікування опіків маззю від опіків:

ВАСИЛЬ, 45 років. Дістав серйозні опіки рук та ніг, частини спини, живота і грудної клітини. Лікувався 1.5 місяці. Результат мене приємно вразив, рубців практично не залишилося. Дуже вдячний.

ЛЮДМИЛА: моя дочка у 9 років отримала опік правої ноги. Дитина постійно плакала, не могла спати вночі, не давала лікарям робити перев’язку. Тільки дізналася, що є жінка, яка лікує опіки, відразу звернулися. Після застосування мазі рани почали гоїтися, болі припинилися відразу, температура спала.  Через декілька днів дитина стала ходити. Дуже вдячна цій людині за лікування.

ОЛЬГА, 26 років. Звернулася з дитиною віком 1 рік і два місяці, з опіком половини тіла і руки. Тиждень проживала в жінки, яка нас лікувала. Дитині відразу стало краще, припинилися болі. Через тиждень від опіку залишилися тільки рожеві плями. Наша сім’я безмежно вдячна Ларисі.

ОЛЕНА, 24 роки. В нашій сім’ї сталася біда. Дев’ятимісячний Дмитрик отримав опіки обох ніжок. Ми не знали, що робити. Та нам порадили жінку, яка лікує опіки маззю. Ми звернулися до неї і отримали допомогу. Вдома ми робили ванни з трав, які порадила нам ця жінка і два рази в день робили перев’язку з маззю, яку вона приготувала. Через місяць від опіків не залишилося і сліду. Ми дуже вдячні за порятунок.

МИКОЛА, 20 років. Пролежав три тижні в опіковому відділені обласної лікарні. Покращення не було ніякого. Тільки дізнався від людей, що є жінка, яка лікує опіки, відразу звернувся до неї. В мене був опік ІІІ ступеня ноги розпеченою смолою. Мені відразу зробили ванну із трав і перев’язку із застосуванням мазі. Вдома я місяць робив перев’язки, після чого рани загоїлися, і залишилися тільки рожеві плями.