Візок 04 лютого 2016
Дитячі товари / Дитячі візочки / Львів
Рама коляски виконана з алюмінієвого сплаву, що разом з високою міцністю забезпечує колясці і досить невелику вага. Шасі коляски легке і компактно складається. На рамі розташовується кошик для продуктів.Ручка коляски виконана з екошкіри. Висота ручки регулюється під зріст водія. Рама коляски оснащена пружинною амортизацією, жорсткість якої регулюється за допомогою спеціального перемикача. Так само коляска оснащена ножним гальмом.
Колеса надувні - це забезпечує високу прохідність коляски, що дуже важливо особливо в наших кліматичних умовах. Передні колеса поворотні, що забезпечує високу маневреність, якщо ж з якоїсь причини Вам це буде не треба те колеса можна зафіксувати. Колеса мають стильні ковпаки які при необхідності можна зняти.
Люлька
Поки Ваш малюк не зможе самостійно сидіти для прогулянок на свіжому повітрі йому знадобитися коляска з люлькою для новонароджених, в якій йому буде зручно, як в ліжечку.Люлька x оснащена м'яким матрациком положення дна регулюється для зручнішого розташування малюка.Люлька оснащена ручкою для зручнішого перенесення і вентиляційним віконцем для прогулянок в літній час.
Прогулочний блок
Коли Ваш малюк підросте і почне вивчати навколишній світ йому набагато цікавіше гулятиме в колясці з прогулочним блоком. А якщо він втомиться під час прогулянки, то спинку сидіння можна опустити, щоб малюкові було зручніше.
Щоб малюк випадково не вискочив з коляски обладнана пяти-точечными ременями безпеки і бар'єром.Капюшон прогулочного блоку оснащений запобіжним фартухом з місткою кишенею, яку можна зняти для прогулянок в літній час.
Для прогулянок в холодний час прогулочна версія коляски має зручний чохол для ніжок.
Ціна: 4450
Контактне ім'я: Олена
Телефон: 0936464480
Email: vizo4ku@gmail.com