Современный дом с ремонтом в закрытом комплексе 17 березня 2020
Нерухомість / Будинки / Дніпропетровськ
Новый дом в жилом комплексе 4 Houses пос. Новоалександровка
ул. Осенняя 8
Дом постройки 2018 года , ремонт окончен в январе 2020 года
Применены самые современные решения в отделочных работах , так и в устройстве инженерных систем.
Общая площадь дома 287 кв.м
Функциональная 181 кв.м
Спланирован: гостиная с зоной кухни и столовой , 3 спальных и кабинет , 3 санузла , котельная.
Навес для 2 авто
Терраса
Комплекс под видеонаблюдением пункта охраны 24/7

Инженерные системы в доме:
Отопление, теплый пол , тепловой насос , кондиционирование, управление климатом , умный дом.

Общая площадь 287
Жилая площадь 181
Площадь кухни 16
Количество комнат 5
Этажность дома 1
Площадь зем.участка 12

Ціна: 425000 дол.
Контактне ім'я: Юлия -----
Телефон: 0677000521
Email: tel0677000521@gmail.com
Продам будинок в с. Милятин 01 березня 2020
Нерухомість / Будинки / Нетішин
Абсолютно придатний до проживання деревяний будинок - свій власний. Без посередника. Проведено центральну воду,в наявності скважина,колодязь, газове та твердопаливне отоплення в будинку. Є хоз постройки для курей та великої рогатої худоби, коней, погреб, літня кухня та гараж розміщені в цокольній частині інший на вулиці. Асфальтований двір, та дорога по селу, знаходиться в центрі. Близько є ставок. Будинок сухий, без сирості, високий фундамент. 4 великих кімнати екологічно чисті - без обоив (на фото видно), коридор, вихід на горище та кухня. Можливий продаж з мебелью. Село знаходиться по трасі рівне-остріг сполучення добре до обласного, районного ценрів та м. Нетішин. Є школа, медпункт, магазини, та 2 ставки для риболовлі. 50 сот. Городу. Тел. 0675849300
Ціна: 16000 у.о
Контактне ім'я: Віталій
Телефон: 0674962282
Email: vitaliy2483@ukr.net
Продам цегляний будинок 29 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Острог
Продається цегляний будинок, що потребує внутрішнього ремонту. Газ та вода біля будинку, садок, фруктові дерева, сарай, погріб. Збудований з хорошого матеріалу, стіни, фундамент без єдиної тріщинки. Потрібно прикласти руку господара і будівля з присадибною ділянкою набуде привабливого виду. Місцезнаходження - в районі старого роддому, місце хороше , близько до центру міста. Всі документи в порядку, все приватизоване.
Ціна: 9900$
Контактне ім'я: Олександр Ковальчук
Телефон: 0665579053
Зніму 21 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Нетішин
Зніму будинок в м.Нетішин або с.Крупець на довготривалий термін!
Ціна: 1
Контактне ім'я: Анастасія Філіпчук
Телефон: 0682775851
Email: lemesnasta@gmail.com
Швидка та безпечна кредитна пропозиція 18 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Струмівка
Швидка та безпечна кредитна пропозиція

Чи є у вас фінансові проблеми? Кредит може вам допомогти! На щастя, є рішення для всіх. FINANCE GLOBAL - це затверджена компанія, визнана за своєю кредитною діяльністю на європейському континенті та ін. Пропонується індивідуальна позика від 5000 до 50 000 євро за ставкою 3% за період від 1 до 35 років. Ми пропонуємо в Інтернеті: - Особисті та комерційні позики: будь то термінова чи несподівана покупка, кредит може допомогти вам у фінансуванні.

- інвестування будь-якого проекту (фінансування)

- Позика на житло: нарешті мрія про власність? Кредит може вам допомогти.

- Автокредит: Якщо вам потрібна позика на придбання автомобіля.

Кредити на придбання: якщо ви дуже сподіваєтесь отримати поточні платежі,

Подумайте про купівлю, щоб спростити бюджет. "Ці позики фактично надаються відповідно до законодавства, що застосовується для надання та регулювання позик між фізичними особами в Європі. Якщо ви зацікавлені в позиці, пишіть безпосередньо на наступну адресу:

Електронна пошта: jeanmarcsosso@gmail.com
Контактне ім'я: eleonore konde
Телефон: 0996043884
Email: eleonoreakonde9@gmail.com
Быстрый кредит из частных источников 18 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Нетішин
30.000.- CZK до 2.500.000.- CZK Воспользуйтесь преимуществами быстрого небанковского кредита, который поможет вам немедленно решить финансовую ситуацию с низкими выплатами. Ищу ЧАСТНОГО ИНВЕСТОРА в Чешской Республике с непревзойденным предложением - без залога без регистра без подтверждения дохода. Мы имеем дело с финансами для бизнеса, жилья, реконструкции, консолидации, погашения задолженности, списания долгов, погашения вашей задолженности по оплате за автомобиль, или вы просто не вышли с деньгами. Платите в краткосрочной, долгосрочной перспективе, как вам нужно. У нас есть широкое и серьезное предложение с быстрой обработкой в течение 30 минут в офисе - для мам, пенсионеров, сотрудников, просветителей и начинающих, up dpp. Тысячи довольных клиентов воспользовались нашими гарантированными услугами. Тебе нужны деньги сегодня. Для получения дополнительной информации обращайтесь по электронной почте: jp732749a@gmail.com
Ціна: 400000000
Контактне ім'я: peter tomas
Телефон: 0456787643
Email: petterlucky90@gmail.com
Земельні бетонні роботи та підсилення старих фундаментів 07 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Львів
ЗЕМЕЛЬНІ БЕТОННI РОБОТИ прокладання дренажів, гідроізоляція пiдвалiв влаштування каналізаційних систем та відстійників,вигрібні ями (септик) для будинка БЕЗ ВІДКАЧКИ,. підключення, прокладання труб,водопровід,газ будь-які види.каналізаційних систем та Копання траншей доставка кілець. Бетонні Роботи,Відмостки,підпірні стінки, Стяжкі та інші роботи., Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через «слабкий» фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У зв’язку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок — початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку. посилення фундаменту і оскільки на неї періодично або постійно впливають грунтові води. Ні для кого не секрет, що першим і найважливішим етапом будівництва є облаштування фундаменту не менша марка бетон: М350,М400 Великий досвід,роботи гарантуємо надійність,+ якість порядність гарантую та оперативність виконання робіт. Автор: Стецина Мар'ян Львов, Львовская область Стрий,Миколаїв, Дрогобич, Моршин. Трускавець,Стебник,Борислав Самбір Мостиська 0981799011
Контактне ім'я: Мар'ян Стецина
Телефон: 0937343596
Email: andshust877@gmail.com
ЗЕМЕЛЬНІ БЕТОННI РОБОТИ підсилення старих фундаментів 07 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / ВСЯ УКРАЇНА
ЗЕМЕЛЬНІ БЕТОННI РОБОТИ прокладання дренажів, гідроізоляція пiдвалiв влаштування каналізаційних систем та відстійників,вигрібні ями (септик) для будинка БЕЗ ВІДКАЧКИ,. підключення, прокладання труб,водопровід,газ будь-які види.каналізаційних систем та Копання траншей доставка кілець. Бетонні Роботи,Відмостки,підпірні стінки, Стяжкі та інші роботи., Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через «слабкий» фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У зв’язку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок — початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку.
Власники старих будинків нерідко стикаються з проблемою руйнування або часткового порушення фундаменту: утворення тріщин, осідання, перекіс, що призводить до аварійного стану і повної втрати житла. Посилення або ремонту фундаменту в таких випадках не уникнути. І чим раніше, тим краще. Справа, звичайно, це нелегка, дорога, але все нового будинку. найважливішим етапом будівництва є облаштування фундаменту не менша марка бетон: М350,М400 Великий досвід,роботи гарантуємо надійність,+ якість порядність гарантую та оперативність виконання робіт. Стецина Мар'ян Дрогобич, Стрий, Трускавець, Східниця, Борислав, Стебни Самбор Львов 0981799011
Ціна: 7658
Контактне ім'я: Мар'ян Стецина
Телефон: 0937343596
Email: andshust877@gmail.com
Продам будинок село Кунів 07 лютого 2020
Нерухомість / Будинки / Острог
Продам будинок село Кунів.Детальніше по телофину 380978124038
Ціна: 3500$
Контактне ім'я: Саша Озімковський
Телефон: 0961653744
Email: Oziksania@gmail.com
Будинки на дві сімї "Модерн" 31 січня 2020
Нерухомість / Будинки / Рівне
Залишилась права частина. ЖК "Modern" - це вибір сучасної сім'ї, це не просто житлова площа, це будинок, який стане для Вас затишним куточком, де Ви зможете насолодитися спокоєм і розміреністю життя, перебуваючи при цьому в кількох метрах від міста.

Наш проект має свою індивідуальність і повністю відповідає сучасним європейським вимогам. При розробці планувань обов'язковою умовою була думка фахівців ринку нерухомості.

У нашому комплексі:

-зручні планування і раціональне використання площі

-вихід на літню терассу;

-місце для вашого авто;

-знаходяться поблизу Луцького кільця.

Враховано всі переваги, а головне - вигідні умови, хороша ціна. На цьому етапі будівництва ціна 38000$
Ціна: 44000
Контактне ім'я: Соломія Солоняк
Телефон: 0961069607
Email: k0686793433@gmail.com